açıklama

Her zamanki Cumartesi ortamından sıkıldın mı?

The Art Club, sanatı seven herkes için bir buluşma noktasıdır. Siz sadece kayıt olun, gerisini bize bırakın.

Decollage Art Space'in çatı katında, yaz akşamının serin esintisi eşliğinde keyifli bir atmosferde, hem eğlenceli bir etkinlik hem de sanat atölyesi deneyimi yaşayacaksınız. Gece boyunca tüm malzemeleri biz ayarlıyoruz. Keyifli bir atmosferde atıştırmalıklar, bir kadeh şarap veya bira,özenle seçilmiş müzik eşliğinde içinizdeki sanatçıyı keşfedin. Daha önce elinize fırça almış olmanız gerekmiyor! Betül Güler'in rehberliğinde, değişik teknikler ve materyallerle birlikte harika sanat eserleri yaratacağız. 

Arkadaşını kapıp gelenler, özel 2 kişilik kayıtlardan faydalanmayı unutmayın!Betül Güler

Betül Güler, 9 Temmuz 2000'de İstanbul'da doğmuş bir sanatçıdır. İlk resmi eğitimini Marmara Üniversitesi Resim Bölümü'nde tamamlayarak profesyonel sanat kariyerine adım atmıştır. Sanat ve eğitim alanlarında derinleşen Güler, çeşitli atölyelerde genç sanatçıları yetiştirmekte ve İstanbul genelinde sanat eğitimleri vermektedir. 

Sanatçı, dijital ve geleneksel sanat tekniklerini ustalıkla harmanlayarak çalışmalarını sürdürmekte, özellikle çocuk kitapları için illüstrasyonlar yapmakta ve seramik üzerine yaptığı çalışmalarla tanınmaktadır. Kariyeri boyunca, sahne dekorları ve heykel gibi farklı sanat dallarında da projeler geliştirmiş, her eserinde kendine has bir iz bırakmıştır. Betül Güler, sanatın farklı yüzlerini keşfetmeye devam ederken, aynı zamanda sanat eğitimi vererek genç nesillere ilham kaynağı olmaktadır.