açıklama

Cem Fırat ile Miksoloji ve Tadım Atölyesi, Decollage'da!

Decollage Art Space, Cem Fırat ile Miksoloji ve Tadım Atölyesi'ne ev sahipliği yapıyor. Atölyede, Cem Fırat rehberliğinde eşsiz bir deneyim sizi bekliyor. Cem Fırat, cin bazlı Forms of Love ve votka bazlı Strawberry Cosmo ile lezzetli kokteylerin hazırlanışını anlatacak. Aynı zamanda eşlikçi lezzetler olarak sunulan Meyve Carpaccio ve Caprese Antipasto ile damak zevkinizi şenlendirecek.

Cem Fırat, her bir kokteylin hikayesini ve onları neyin özel kıldığını anlatırken, siz de bu leziz kombinasyonların tadını çıkaracaksınız. Decollage Art Space'in sıcak ortamında, bu benzersiz kokteyl deneyiminin keyfini çıkarın. Her yudumda ve her lokmada sanatın ve lezzetin harmanlandığı bu atölyeye katılmak için acele edin.

Cem Fırat

Cem Fırat, 10+ senelik bar yönetimi ve kokteyl tasarımı kariyerinde MSA Profesyonel Barmenik ve Miksoloji diploması, City & Guilds diploması, M.E.B onaylı meslek sertifikası ve nitelikli restoranların bar işleyişini yönetme tecrübesine sahiptir. Kokteyle olan tutkusu ve sürekli öğrenme motivasyonuyla, yeniyi keşfetmeyi ve mevcudu daha kusursuz hale getirmeyi hedefleyen çalışmalar yaparak workshop'lar, catering hizmetleri ve etkinlik organizasyonları düzenlemektedir.