açıklama

Decollage Art Space'te, sağlık ve sanatı birleştiren yeni bir Pilates serisine davetlisiniz. Her hafta pazartesi ve perşembe günleri düzenlenecek seanslarımız, bedeninizi ve zihninizi güçlendirmeye yönelik bilinçli hareketler üzerine kuruludur ve tüm malzemeler tarafımızdan sağlanmaktadır.

Bu seanslar sadece fiziksel esnekliği ve gücü artırmakla kalmayacak, aynı zamanda sizlere rahatlama ve yenilenme fırsatı da sunacak. Eğitmenimiz, alanında uzman bir fizyoterapist olup, her seviyeden katılımcıya uyarlanabilen programlar sunmaktadır. Aynı zamanda sizleri, VKoffee’de hazırlanan eşsiz bitki çayı ikramımızla serinletmek için bekliyoruz. Decollage Art Space'te, hem bedeninizi hem de ruhunuzu tazelemeniz için davetlisiniz.

* 1 defaya mahsus tanışma dersi için bizimle iletişime geçiniz.

* 4 haftalık kayıtların alınan tarihten itibaren en fazla 6 hafta içinde kullanılması gerekmektedir. 6 haftayı aşan süre zarfında telafi dersi yapılamamaktadır.

Esra Diğdem Cebeci

Maltepe Üniversitesi Matematik Bölümü'nü birincilikle kazanan Esra Diğdem Cebeci, 2011 yılında mezun oldu. Matematiğe olan ilgisinin yanı sıra, insanların sağlığı üzerinde olumlu çalışmalar yapmak düşüncesiyle Demiroğlu Bilim Üniversitesi Fizyoterapi Bölümü'nü birincilikle bitirdi ve fizyoterapist oldu. Cebeci, klinik pilates, lenfödem terapisi, kupa terapisi, ortopedik rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon, bel-boyun fıtık tedavisi gibi alanlarda sertifikalarını alarak hizmet veriyor.