açıklama

İpek Demirkan ile Öz İfade-Kolaj Atölyesi, Decollage'da!

Decollage Art Space, 25 Mayıs tarihinde İpek Demirkan'ın rehberliğindeki "Öz İfade-Kolaj Atölyesi" ile sizlere özgün bir sanat deneyimi sunuyor. Bu atölyede katılımcılar, kolaj sanatının inceliklerini öğrenirken, aynı zamanda kendilerini ifade etmenin yaratıcı yollarını keşfedecekler. Atölyemizde, kendinizi ifade etmenin yaratıcı yollarını keşfederken, aynı zamanda kolaj sanatının teknik ve estetik boyutlarına dair derinlemesine bilgi edineceksiniz. Bu interaktif ve el üstü çalışma, sanatın kişisel ifade ile nasıl bütünleştiğini göstermek için tasarlandı. Katılımcılar, atölye boyunca kendi duygu ve düşüncelerini görsel bir dille ifade edecekler.

İpek Demirkan'ın uzmanlığı ve rehberliği altında, kişisel yaratıcılığınızı serbest bırakarak sanat yoluyla kendi özünüzü keşfedin. İçsel dünyanızı sanatla buluşturmak için Decollage Art Space'in sıcak ve ilham verici ortamına sizleri bekliyoruz.

İpek Demirkan

İpek Demirkan, 28 Eylül 1986'da İstanbul Moda'da doğdu. İzmir Özel Türk Koleji mezunudur. İzmir Yaşar Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Ön Lisans ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun olmuştur. Senaryo Teknikleri, Haliç Üniversitesi Sanat Terapisi, Başkent Üniversitesi Yaşam Koçluğu, Access Consciousness, Seraphim Blueprint, JAAS Quantum Breakthrough Koçluğu, Psikologlar Derneği Renk Analizi, 4 Elementin Bilgeliği eğitimlerini tamamladı.15 yıllık profesyonel kariyeri medya, iletişim ve prodüksiyon; içerik üretimi ve pazarlama yoluyla yaratıcı çözümler üzerinedir.

İlk kitabı "Nereye Konacağını Bilemeyen Kuş Gökyüzünde Esirdir" Nisan 2020'de Edebiyat Roman kategorisinde Destek Yayınlarından çıktı. Karışık medya kolaj sanat eserlerini paylaştığı collagebyid markası Aralık 2021'de kuruldu. Kolaj sanatçısı olarak yolculuğunu yurt içi ve yurt dışı işbirlikleriyle ilerletmektedir.