açıklama

Decollage Art Space sizleri Melis Arslan önderliğinde düzenlenen Heykel Atölyesi'ne davet ediyor! İnsan vücudunun detaylarından Antik Yunan esintilerine kadar heykel sanatının tüm yönleriyle tanışma fırsatı sizleri bekliyor. Bu atölye, sanatın her seviyesinden meraklısına kapılarını açıyor ve üç saatlik oturumlar boyunca, her bir katılımcıya heykel yapımının püf noktalarını öğretiyor.

4 haftalık veya günlük kayıt seçenekleriyle esnek katılım sağlayabilir, gündüz ya da akşam gruplarına dahil olarak heykelcilik yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Atölye sonunda, yaratıcılığınızı konuşturarak ortaya çıkardığınız eserleri, sunulan karton çantalarla güvenle taşıyabilirsiniz. Gerekli tüm malzemeler Decollage Art Space tarafından temin ediliyor, siz sadece sanat yolculuğunuza odaklanın. Heykel yapımının sırlarını öğrenmek ve kendi eserlerinizi yaratmak için Melis Arslan ile Heykel Atölyesi'ne kaydolun. Yaratıcı bir deneyim için yerinizi hemen ayırtın!

* 4 haftalık kayıtların alınan tarihten itibaren en fazla 6 hafta içinde kullanılması gerekmektedir. 6 haftayı aşan süre zarfında telafi dersi yapılamamaktadır.

Melis Arslan kimdir?

İstanbul'da doğup büyüyen Melis Arslan, kendisini heykeltıraş bir ressam olarak tanımlamaktadır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü mezunu olan Arslan, sanatında Anadolu uygarlıklarını aktarmaktadır. Türk kültürünün eski sanatsal süslemelerini ve desenlerini sanatına taşır. El çizimleri üreten Melis Arslan, sulu boya ve guaj boyaları kullanmaktadır. Heykellerinde ise seramik olarak kırmızı ve beyaz kil kullanmaktadır. Sanatçı, yurtiçinde ve yurtdışında sergilere katılmaya devam etmektedir.