açıklama

Decollage Art Sapce'de Natalia Smolenenkova ile Renkli Camların Büyüsü: Vitray Atölyesi

Decollage Art Space, mart ayında da, Natalia Smolenenkova ile vitray atölyesine ev sahipliği yapıyor. Bu atölyede, vitray sanatının temellerini öğrenecek, kendi tasarımlarınızı hayata geçirecek ve renkli camların büyülü dünyasında bir yolculuğa çıkacaksınız.

Vitray, camın ısı ile şekillendirilmesi ve renklendirilmesiyle yapılan bir sanattır. Renkli camların oluşturduğu ışık oyunları, vitray sanatının en etkileyici özelliklerinden biridir. Vitray, yüzyıllardır kiliselerde, camilerde, evlerde ve diğer yapılarda kullanılmıştır. Günümüzde ise, modern tasarımlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Vitray atölyesi, yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü keşfetmek için harika bir fırsat. Renkli camlarla kendi tasarımlarınızı hayata geçirebilir ve evinizi veya iş yerinizi renkli ve şık bir şekilde dekore edebilirsiniz. Vitray Atölyesinde, renkli cam parçalarını kesip bir araya getirerek birbirinden farklı sanat eserleri üreteceğiz. Her seviye katılımcıya uygun olan bu atölyede bütün malzemeler Decollage Art Space tarafından karşılanacaktır. Decollage Art Space'deki Natalia Smolenenkova ile Vitray Atölyesi'ne davetlisiniz...

Natalia Smolenenkova

Natalia Smolenenkova Kiev Slav Üniversitesi'nden sanat yöneticisi olarak mezun oldu. Müzik ve sergi alanında uzun yıllar çalıştı. Tokyo, Singapur ve Venedik'te uluslararası sanat gösterileri ve sergilerine katıldı. Galata Kulesi'nin yakınlarındaki atölyesinde çalışmalarına devam etmektedir.