açıklama

Günlük hayatın temposundan uzaklaşmak, bedeninize, zihninize ve ruhunuza bütünsel yaklaşmak için aromaterapiyi hayatınıza dahil etmeye ne dersiniz?

Tuba Sönmez ile Aromaterapi Atölyesi’nde aromaterapinin tarihçesi, kokuların zihnimiz ve vücudumuz üzerinde etkileri ve kullanım alanlarını öğreneceğiz. Aromaterapiyi hayatımıza nasıl dahil edebileceğimizi öğrenerek, kullanım alanları ve kullanım yollarını keşfedeceğiz.

Atölye boyunca bir koku yolculuğuna çıkarak doğanın bize hediye ettiği şifalı bitkilerden elde edilen yağlarla roll on ve krem formunda katı parfümler yapacağız. Bu parfümlerin en önemli yanı şifalı özelliklerinin olmasıdır. Her uçucu yağ doğal olarak mucizevi bir karışımdır ve fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak frekansımızı yükseltir.

Tuba Sönmez, kimya öğretmeni olarak uzun yıllar farklı kolejlerde öğretmenlik yapmış ve birçok başarılı Tübitak projesinde danışman öğretmen olarak görev almıştır. Kimya öğretmenliği kariyerinin ardından aromaterapi eğitimi alarak bu alanda uzmanlaşmış ve bir aromaterapist olarak Tubb Atelier markasını kurmuştur. Aromaterapist olarak markasını büyüterek ve kurumsal firmalara ve gruplara aromaterapi temelli workshoplar vererek kariyerine devam etmektedir.

Bu ürünü satın alan müşteriler bunları da satın aldı