açıklama

Tiyatro 101, Decollage Art Space'te!

Decollage Art Space, oyuncu olmak isteyen gençlere kapılarını aralıyor! Kendinizi rahatça ifade etmek, aynı zamanda oyunculuk becerilerinizi bir üst seviyeye taşımak isteyen genç bir oyuncu adayı mısınız?

Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans Programı mezunu, ödüllü oyuncu Başak Kıvılcım Ertanoğlu ve Londra Üniversitesi Goldmsiths Koleji Performans & Tiyatro Yüksek Lisans Programı mezunu ve aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Dramaturji Bölümü'nde doktora çalışmasına devam eden Ümit Erlim eğitmenliğinde gerçekleşecek "Tiyatro 101", oyunculuk sanatını keşfedeceğiniz ve potansiyelinizin farkına varacağınız dinamik, destekleyici bir alan sunuyor.

Oyunculuk mesleğine merak duyan gençler için özel olarak tasarlanmış 8 haftalık bütünlüklü bir program olan Tiyatro 101'e kaydınızı yaptırın.

1. Hafta: Oyunculuğa Giriş

2. Hafta: Oyuncunun Alet Çantası

3. Hafta: Grup Çalışması ve Şarkı Söyleme

4. Hafta: İstek, Eylem & Karakter

5. Hafta: Monolog Çalışması

6. Hafta: Monolog Çalışması

7. Hafta: Grup Çalışması & Audition Süreci

8. Hafta: Gösterim ve Kutlama

 

8 haftalık program boyunca katılımcılar, her öğrencinin potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak için bireysel geri bildirim, rehberlik sağlayacak destek ve mentörlük alacaklardır. Hepinizi "Tiyatro 101" sınıfının ücretsiz tanışma dersine bekliyoruz. Atölye sonunda katılım sertifikası verilecektir.