açıklama
Decollage Art Space'te İlayda Oğur ile vitray sanatını keşfetmeye devam ediyoruz!

Cam ve sanatın buluştuğu bu etkinlikte, tiffany vitray tekniklerini öğreniyor ve deneyimliyoruz. Temel bilgilerin verildiği bir sunum ile başlayacak olan atölyede, deneme cam kesimleri yaparak, iki ve üç boyutlu şablonlar ile vitray oluşturuyoruz. Bu atölye, her seviyeden sanatsevere açık ve tüm malzemeler tarafımızdan sağlanıyor.

Renkli camların ışıkla olan uyumunu keşfederek yaratıcılığınızı serbest bırakın. Yüzyıllardır mimariyi süsleyen bu eşsiz sanat formu, modern tasarımlarla evinize veya ofisinize yeni bir dokunuş katacak. Bu parçalar ile dekorunuza güzellik katmak için bizlerle katılın. Vitray Atölyesi, hayal gücünüzü kullanarak kendi eserlerinizi yaratma fırsatı sunuyor.

İlayda Oğur

İlayda Oğur, Dokuz Eylül Üniversitesi Seramik ve Cam Tasarımı bölümünden mezun olmuş ve aynı alanda yüksek lisans yapmaktadır. İzmir'de vitray atölyeleri düzenleyerek, gruplar halinde vitray üzerine çalışmalar yapmayı ve bu alanda bilgi aktarmayı sevmektedir. Matbaacılık ve fotoğrafçılık, üretim ve tasarım alanında deneyim kazanmıştır. Ayrıca çeşitli atölye çalışmalarıyla (Glaze, Naked Raku, Anagama) sanat becerilerini geliştirmiştir.