açıklama

Decollage Art Space'te yaratıcılığınızı keyifli anlarla ortaya çıkaracağınız bir atölye sizleri bekliyor. Sinem Kaya liderliğinde gerçekleşecek Resim ve Şarap Atölyesi, sanatla şarabın mükemmel uyumunu keşfetme fırsatı sunuyor. Katılımcılar, resim yaparken bir yandan da şarap tadımının tadını çıkaracaklar.

Sinem Kaya ile sanatı ve şarabı deneyimleyin, tuvalinizdeki renklerle kendi eserinizi yaratırken sanatsal ifadenizi genişletin. Atölyemiz her düzeydeki sanatsevere kapılarını aralıyor; yaratma arzunuzu bizimle paylaşın, ihtiyacınız olan her şeyi biz temin ediyoruz. Decollage Art Space'in Resim ve Şarap Atölyesi'ne siz de katılın.

Sinem Kaya

1985 yılında İstanbul’da doğdu. 2002-2007 yılları arasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümünde eğitim aldı. 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Resim Ana sanat Dalı, Yüksek Lisans Programına devam etti. 2009-2010 yılları arasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Yüksek Lisans Programı Heykel Bölümü Takı Atölyesinde çalışmalarda bulunmuştur.