açıklama

Mira Argun ile Üç Kadrajla Keşfet, Decollage Art Space'te!

Mira Argun ile Üç Kadrajla Keşfet, Decollage Art Space'te!

Decollage Art Space, fotoğrafçılıkla ilgilenen herkesi Mira Argun'un düzenlediği "Üç Kadrajla Keşfet" atölyesine bekliyor. Bu atölyede, katılımcılar farklı ışık ve kompozisyon tekniklerini pratik yaparak öğrenecekler. Üç ayrı bölümde, çeşitli fotoğraf türlerini deneyerek kendi tarzlarını bulma fırsatı yakalayacaklar.

Mira Argun, katılımcıların yeteneklerine ve ilgi alanlarına göre onlara rehberlik edecek. Akıllı telefonla profesyonel fotoğraf çekim tekniklerini öğrenmek ve yaratıcı yönlerinizi geliştirmek istiyorsanız, bu atölyeyi kaçırmayın. Yaratıcılığınızı ve teknik becerilerinizi geliştirmek için hemen yerinizi ayırtın.

Mira Argun

İstanbul merkezli Güzel Sanatlar Fotoğrafçısı, Sertifikalı Eğitmen ve Mentor Mira Argun, sanatından mimariye, üründen portreye kadar çeşitli fotoğraf projeleri yürütmüş ve uluslararası ödüller kazanmıştır. "Farkındalık için Fotoğrafçılık" mottosuyla seminerler ve atölyeler düzenleyen Argun, eserleri özel ve kamu koleksiyonlarında yer almanın yanı sıra çeşitli uluslararası platformlarda sergilenmektedir. Ekonomi lisans derecesine ve uluslararası iş deneyimine sahip olan Argun, 1999'dan bu yana profesyonel olarak fotoğrafçılıkla ilgilenmekte ve tematik fotoğraf projeleri yaratıcısı olarak sanatseverlerle buluşmaktadır.