açıklama

Mira Argun ile Üç Kadrajda Keşfet, Decollage Art Space'te!

Decollage Art Space, fotoğrafçılık sanatını keşfetmek isteyen herkesi Mira Argun'un rehberliğindeki "Üç Kadrajda Keşfet" atölyesine davet ediyor. İnteraktif atölyede, farklı ışık ve kompozisyon tekniklerini uygulamalı olarak öğrenme fırsatı bulacak, üç farklı istasyonda çeşitli fotoğraf türlerini deneyimleyerek kendi üslubunuzu geliştireceksiniz. Mira Argun, her bir katılımcının bireysel ilgi ve becerilerine göre özel olarak rehberlik edecek.

Işık oyunlarından kompozisyon kurallarına, detayların öneminden perspektif oyunlarına kadar fotoğrafçılığın tüm inceliklerini keşfetmek için Decollage Art Space'in bu atölyesi ideal bir ortam sunuyor. Akıllı telefonunuzla profesyonel düzeyde fotoğraflar çekmeyi öğrenmek ve yaratıcı vizyonunuzu genişletmek istiyorsanız, "Üç Kadrajda Keşfet" atölyesini kaçırmayın. Yaratıcılığınızı ve teknik becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak bu atölye için yerinizi hemen ayırtın.

Mira Argun

İstanbul merkezli Güzel Sanatlar Fotoğrafçısı, Sertifikalı Eğitmen ve Mentor Mira Argun, sanatından mimariye, üründen portreye kadar çeşitli fotoğraf projeleri yürütmüş ve uluslararası ödüller kazanmıştır. "Farkındalık için Fotoğrafçılık" mottosuyla seminerler ve atölyeler düzenleyen Argun, eserleri özel ve kamu koleksiyonlarında yer almanın yanı sıra çeşitli uluslararası platformlarda sergilenmektedir. Ekonomi lisans derecesine ve uluslararası iş deneyimine sahip olan Argun, 1999'dan bu yana profesyonel olarak fotoğrafçılıkla ilgilenmekte ve tematik fotoğraf projeleri yaratıcısı olarak sanatseverlerle buluşmaktadır.