açıklama

Uluslararası sanatçı, ödüllü projelerde imzası bulunan profesyonel fotoğrafçı ve fotoğraf eğitmeni Mira Argun, yirmi beş yıllık deneyimlerinden sentezlediği ve mesleki sırlarla bezenmiş seminerleri ile Decollage Art Space’te!
Daha fotojenik görünmek ve sosyal medya görünürlüğünüzü arttırmak mı istiyorsunuz? Beden dili ile, iletişimde öne geçmek; karar alma sürecimizin arkasındaki gerçeği bilmek ve bunu yönetmek isteyenler için Fotoğrafçı Gözünden Kişisel Gelişim Seminerleri birbirinden bağımsız iki bölümden oluşuyor:

Bölüm: Fotojenik Duruş - Mükemmel Selfie Teknikleri: 17 Ekim 19.00 - 21.00

Bölüm: Kadrajda Beden Dili: 31 Ekim 19:00 - 21.00

İstediğiniz bölüme katılabileceğiniz gibi, ikisine birden de katılabilirsiniz. Seminer sonunda katılım sertifikası verilecektir.

Mira Argun, 1999 yılından beri profesyonel olarak fotoğraf ile ilgileniyor. Harvard Dijital Fotoğrafçılık Eğitimi’ni tamamladı. Sanat fotoğrafçılığından iç mimariye geniş bir alanda, uluslararası ödüllü olanlar da dahil çeşitli projeler yürüttü. Kişisel ve karma bir çok sergi gerçekleştirdi. 2021 yılında Victoria, Avustralya’dan aldığı özel bir davet üzerine, 12 eseri ile NFT dünyasına katıldı. Sınırlı sayıda üretilen eserleri, özel ve kamuya açık koleksiyonlarının yanı sıra uluslararası çevrimiçi platformlarda yer almaktadır. "Fotoğrafçılık için Farkındalık" mottosu ile seminerler ve workshoplar vermektedir.