açıklama

Uluslararası sanatçı, ödüllü projelerde imzası bulunan profesyonel fotoğrafçı ve fotoğraf eğitmeni Mira Argun’un yirmi beş yıllık deneyimlerinden sentezlediği ve mesleki sırlarla bezenmiş atölyesi Decollage Art Space’te!
Keşfinden beri yaşamın ayrılmaz bir parçası olan fotoğraf sanatı, artık cep telefonları sayesinde sürekli yanımızda. Bloggerlar, e-ticaret yapanlar, gayrimenkul satıcıları, gezginler, yemek fotoğrafı tutkunları... Bu atölyeler sizler için özel hazırlandı. Akıllı Telefon Fotoğrafçılığı Semineri birbirini tamamlayan üç bölümden oluşmaktadır:

1. Bölüm: Akıllı Telefon Fotoğrafçılığı İçin Temel Bilgiler – Görsel Tasarıma Giriş, Styling ve Işık Yönetimi 9 Ekim Pazartesi 19:00 - 21:00

2. Bölüm: Akıllı Telefon Fotoğrafçılığı İçin Geniş Kapsamlı Görsel Tasarım Prensipleri 16 Ekim Pazartesi 19:00 - 21:00

3. Bölüm: Akıllı Telefon Test Fotoğraf Çekimleri – Mobil Aplikasyon ile Fotoğraf Düzenleme 23 Ekim Pazartesi 19:00 - 21:00

Seminer sonunda katılım sertifikası verilecektir.

Mira Argun, 1999 yılından beri profesyonel olarak fotoğraf ile ilgileniyor. Harvard Dijital Fotoğrafçılık Kursu’nu tamamladı. Usta fotoğrafçı Prof. Mustafa Bilge Satkin ile çalıştı. Sanat fotoğraflarından iç mimariye geniş bir alanda, uluslararası ödüllü olanlar da dahil çeşitli projeler yürüttü. Kişisel ve karma pek çok sergi gerçekleştirdi. 2021 yılında Victoria, Avustralya’dan aldığı özel bir davet üzerine, 12 eseri ile NFT dünyasına giriş yapmıştır. Sınırlı sayıda üretilen eserleri, özel ve kamuya açık koleksiyonlarının yanı sıra uluslararası çevrimiçi platformlarda yer almaktadır.