açıklama

Cazın Büyüleyici Dünyasına Yolculuk: Jazz Trio

Decollage Art Space, müzikseverleri büyüleyici bir caz deneyimine davet ediyor! Ünlü oyuncu ve müzisyen Celal Kadri Kınoğlu'nun liderliğindeki Jazz Trio, gitarda Sinan Altıparmak ve kontrbasta Baran Say ile eşsiz bir performans sergileyecek. Seçkin caz standartlarının yanı sıra, özgün yorumları ve etkileyici sahne performanslarıyla bu trio, dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Cazın dokunaklı melodileri, ritmik cazibe ve müzisyenlerin ustalığı, Decollage Art Space'in sıcak atmosferinde buluşacak. Konser boyunca, müzikseverler kendi müzik yolculuklarına çıkacaklar. Keyifli bir akşam ve müzikle dolu bir deneyim için Jazz Trio konserine, Decollage Art Space’e bekliyoruz!

Celal Kadri Kınoğlu

Uzun yıllardır tiyatro sahnelerinden, Tatlı Hayat dizisinden, son dönemde Flu TV’de yayınlanan röportajlarından ve nihayet İthaki Yayınları’ndan 3. baskısı yapılan Armağan adlı romanından tanıdığınız Celal Kadri Kınoğlu, şimdi de dopdolu sanat yaşamının daha önce pek gün yüzüne çıkmamış bir yönüyle karşınızda! Oyunculuk ve yönetmenliğin yanı sıra sürdürdüğü müzik çalışmaları sırasında biriktirdiklerini paylaşmak için bu sefer tenor saksafonuyla sahne alıyor. Seçkin caz standartlarını dinleyebileceğiniz bu gecede Kınoğlu’na gitarda Sinan Altıparmak ve kontrbasta Baran Say eşlik ediyor.

Sinan Altıparmak

İrlanda’da Newpark Music Centre’da caz performans bölümünden lisans derecesini alan gitarist Sinan Altıparmak, öğrenimi süresince Kenny Werner, Steve Coleman, Dave Liebman, Rick Peckham gibi isimlerin atölye çalışmalarına katılma fırsatı buldu. Ağırlıklı olarak bebop, hard bop ve modern ana akım caz stilinde klasiklerden ve bestelerden oluşan bir repertuar çalan kendi grubu ile Dublin ve İstanbul’un birçok sahnesinde konserler verdi. Halen kendi grubuyla verdiği konserlerin yanı sıra, İstanbul’un önde gelen müzisyenlerinin farklı projelerinde yer alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Baran Say

Eğitimini Viyana Şehir Konservatuarı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamlayan ve 2003 yılından beri İstanbul’un müzik hayatına dahil olan Baran Say, birçok farklı tarzda projede yer aldı. Aralarında Burçin Büke, Tanini, Cenk Erdoğan, Bilal Karaman, Yavuz Akyazıcı ve Şirin Soysal gibi isimlerin bulunduğu çok sayıda sanatçının albümüne eşlik eden Say, İstanbul caz sahnesinin aranan kontrbasçılarından biri olarak çok sayıda konserde ve kayıtta yer alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

A / B / C Kategori Ücreti: 700 TL

D / E / F / G Kategori Ücreti: 600 TL

Bistro Masa Ücreti: 2500 TL 2000 TL (2 Kişi)