açıklama

Haluk Polat ile yeniden yetmişlere dönmeye hazır mısınız?

Decollage Art Space ev sahipliğinde düzenlenecek olan bu atölyede ilk bir saat yetmişlerin en popüler dört şarkısını birlikte çalışacağız. Çalışmamızda başlangıç seviyesinde nefes ve ses egzersizleri yapıp şarkıların hikayelerini, ritmik ve melodik yapılarını inceleyeceğiz. Bir saatin sonunda We Play Pop Vokal Grubu’nun dinletisinde çalıştığımız şarkıları beraber söyleyeceğiz.

Haluk Polat İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Klasik Gitar eğitimini tamamladı Ardından Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümüne devam etti. Üniversite yılları boyunca Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi olarak üç sene görev aldı. Bu dönem boyunca Müzik Kulübü Rock Korosunu kurdu ve koronun ilk şefliğini yaptı.

2002 yılında ortaklarıyla kurduğu We Play markasını, 2007 yılında müzik yapım firması haline getirdi; Öykü Berk, Can Bonomo, Ferdi Özbeğen’in de içinde bulunduğu bir çok sanatçıyla 100’den fazla farklı yapıma imza attı. Çekül-Eti Kültür Elçileri programı dahilinde 2009-2012 yılları arasında çeşitli illerde çocuklarla müzik ve ritim çalışmaları gerçekleştirdi.