açıklama

Sizleri, ‘’American Academy of Equine Art’’ sertifikalı At Heykeltraşı Göksin Carey ile bir hafta sürecek benzersiz bir yolculuğa davet ediyoruz.

On beş yıl boyunca bronz heykel ve anıt çalışmaları yapmış, dokuz yıldır ise atölyeler düzenleyen seçkin eğitmen Göksin Carey, ilk Türkiye atölyesini Decollage Art Space’te düzenliyor.

Göksin Carey ile At Heykelciliği Atölyesi yeni başlayanlardan profesyonellere tüm beceri seviyelerine açıktır. Bir hafta sürecek atölyede önce kil çeşitlerini, heykeltraşlık tekniklerini, at anatomisi ve biyomekaniği öğreneceğiz. Ardından bir at çiftliği ziyaret ederek at anatomisini canlı bir at üzerinde anlamaya çalışacağız. Sonrasında heykelimizi tamamlayarak Decollage Art Space'te sergileyeceğiz. Atölyeye katılım materyalleri için tüm materyalleri içeren bir kit hazırlanacaktır. Atölyeye katılım gösterenlerden bu kiti temin etmeleri istenecektir.

Göksin Carey, Uluslararası Heykeltraşlar Derneği'nin (NSS) üyesidir. 2009 yılında American Academy of Equine Art tarafından sertifikaya layık görülmüştür. Eserleri Ulusal Heykeltraşlar Derneği, Türk Kültür Vakfı ve Saatchi gibi pek çok platformda sergilenmektedir. 2014'ten beri Middleburg AIM Galerisi'nde at heykeli dersleri vermektedir. Daha fazla bilgi için Sculptinghorses.com adresini ziyaret edebilirsiniz.