açıklama

Ceyda Pirali Trio “Karma”, Decollage Art Space'te!

Decollage Sahne, 8 Mart'ta müziğin derinliklerine yolculuk yapacağınız bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Besteci, aranjör ve prodüktör Ceyda Pirali'nin önderliğinde, hayatın felsefesini ve deneyimlerini notalara döken Ceyda Pirali Trio "Karma" konseriyle sizlerle. İnsan ömrünün hikayesini, olgun ve üretken bir dönemin sesleriyle anlatan bu albüm projesi, duygusal ve düşünsel derinliğiyle dinleyenleri etkisi altına alacak.

Ceyda Pirali'nin piyano tuşlarından yükselen melodiler, Yarkın Tuncer'in bası ve Atakan Türkan'ın davul ritimleriyle harmanlanıyor. "Karma" konserinde, notalara işlenmiş yaşam öykülerini deneyimlemek için siz de aramıza katılın. Müzik dolu bu akşamı kaçırmamak için yerinizi şimdiden ayırtın; Decollage Sahne'de unutulmaz bir geceye tanıklık edin.

Ceyda Pirali

Ceyda Pirali, İstanbul doğumlu bir müzisyen ve bestecidir. Müzik kariyerine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda piyano eğitimi alarak başladı ve ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Berklee College of Music'de film müziği üzerine eğitim aldı ve MIAM'da (İTÜ Müzik İleri Araştırmalar Merkezi) Müzik Prodüksiyon ve Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. 1999 yılından beri Aria grubu ile dizi, film ve reklam müzikleri besteliyor. 2005'te JW Müzik Stüdyosu'nu kurarak besteci, aranjör ve tonmeister olarak çalışmalarını sürdürdü.

2007'de Walt Disney'in müzik direktörü olarak İmaj Stüdyoları'nda görev aldı ve "İçinden İstanbul Geçen Şarkılar" projesiyle orkestrasyon çalışmalarını yoğunlaştırdı. 2011'de Medin Music Festivali'nde İtalya ve İstanbul'da konserler verdi. 2018'de Almanya'da Hochsaurlandkreis Orkestrası için yazdığı 'ADA' adlı eserin dünya prömiyeri yapıldı. Piatango grubunun kurucusu olarak, ‘Yeni Aşk’ ve ‘Karma’ albümleriyle konserler vermeye devam ediyor.


A / B / C Kategori Ücreti: 500 TL

D / E / F / G Kategori Ücreti: 400 TL

Bistro Masa Ücreti: 2000 TL 1500 TL (2 Kişi)