açıklama

Cem Fırat ile Miksoloji ve Kokteyl Atölyesi, Decollage'da!

Decollage Art Space, Cem Fırat'ın liderliğindeki Miksoloji ve Kokteyl Atölyesi'ne ev sahipliği yaparak, damak tadınıza hitap edecek bir deneyim sunuyor. Cem Fırat'ın rehberliğinde Verde kokteylinin domatesli pestolu Burrata dilimleri ile nasıl bir uyum yakaladığını keşfedeceksiniz.

Ayrıca, Cem Fırat'ın özel olarak hazırladığı cin ve mürver çiçeği aromalı Spring’s Bloom kokteylinin yanında servis edilen özel çikolata parçalarıyla tat profiliniz genişleyecek. Bu atölyede, her bir kokteylin eşsiz hikayesi ve ardında yatan zengin lezzetler Decollage Art Space'in davetkâr ortamında sizleri bekliyor.

Cem Fırat

Cem Fırat, 10+ senelik bar yönetimi ve kokteyl tasarımı kariyerinde MSA Profesyonel Barmenik ve Miksoloji diploması, City & Guilds diploması, M.E.B onaylı meslek sertifikası ve nitelikli restoranların bar işleyişini yönetme tecrübesine sahiptir. Kokteyle olan tutkusu ve sürekli öğrenme motivasyonuyla, yeniyi keşfetmeyi ve mevcudu daha kusursuz hale getirmeyi hedefleyen çalışmalar yaparak workshop'lar, catering hizmetleri ve etkinlik organizasyonları düzenlemektedir.