açıklama

Decollage Art Space'te, Mira Argun'un uzmanlığıyla Akıllı Telefon Fotoğrafçılığı Semineri sizleri bekliyor. 4, 11, 18 ve 25 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek bu özel seminer serisinde, akıllı telefonlarınızın kamerasını sanatınızın tuvali olarak kullanmayı öğreneceksiniz.

4 haftalık serüvenin ilk oturumunda Mira Argun, teknik bilgileri aktaracak. İkinci oturumunda pozlama ve kamera ayarları anlatılırken, üçüncü oturumda "Görsel Tasarıma Giriş, Styling, Işık Yönetimi ve Stilllife" konuları işlenecek. Dördünce ve son oturumda ise "Mobil Aplikasyon ile Temel Seviye Fotoğraf Düzenleme"yi konuşacak ve öğreneceğiz.

Her bir katılımcının bilgi seviyesine uygun olarak uyarlanabilecek bu atölyelerde, fotoğrafçılık sanatının sınırlarını zorlayacaksınız. Her oturumda, fotoğrafçılıkta estetiği yakalamanın yollarını keşfederken, pratik bilgilerle donatılacaksınız. Akıllı telefonunuzla göz alıcı fotoğraflar çekmek ve görsel hikayeler anlatmak artık parmaklarınızın ucunda. Decollage Art Space'teki bu seminerle, günlük anları ölümsüzleştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi öğrenmeye hazır olun.

* 4 haftalık kayıtların alınan tarihten itibaren en fazla 6 hafta içinde kullanılması gerekmektedir. 6 haftayı aşan süre zarfında telafi dersi yapılamamaktadır.

Mira Argun

İstanbul merkezli Güzel Sanatlar Fotoğrafçısı, Sertifikalı Eğitmen ve Mentor Mira Argun, sanatından mimariye, üründen portreye kadar çeşitli fotoğraf projeleri yürütmüş ve uluslararası ödüller kazanmıştır. "Farkındalık için Fotoğrafçılık" mottosuyla seminerler ve atölyeler düzenleyen Argun, eserleri özel ve kamu koleksiyonlarında yer almanın yanı sıra çeşitli uluslararası platformlarda sergilenmektedir. Ekonomi lisans derecesine ve uluslararası iş deneyimine sahip olan Argun, 1999'dan bu yana profesyonel olarak fotoğrafçılıkla ilgilenmekte ve tematik fotoğraf projeleri yaratıcısı olarak sanatseverlerle buluşmaktadır.